چهارشنبه 22 مرداد ماه 1399
   

ارتباط با مدیریت : مهندس حسن صالحی

  میز خدمت الکترونیک

وضعیت آب و هوا

توصیه های کشاورزی

براساس پیش بینی اداره هواشناسی شهرستان نجف آباد

98/09/12

حضور رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان در مدیریت شهرستان


به گزارش روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان نجف آباد، بر اساس اعلام قبلی روز سه شنبه 12 آذر ماه مهندس مرادمند؛رئیس سازمان جهادکشاورزی استان اصفهان در جمع کارکنان مدیریت جهاد کشاورزی و روسای ادارت تابعه حضور یافتند.

این جلسه که به منظور پاسخگویی به سوالات و مشکلات موجود در بخش کشاورزی برگزار شده بود حدود 2 ساعت بطول انجامید.

در این جلسه مهندس انصاری مدیر جهاد کشاورزی شهرستان با توجه به وسعت زیاد شهرستان و حجم بالای کار در واحد های مختلف کمبود نیروی انسانی و ماشین آلات را مطرح و در ادامه  موارد مختلفی از جمله: نامناسب بودن فضای اداری و فرسوده بودن ساختمان اداری ، حذف دکل مخابراتی و کاهش عوارض ناشی از تشعشعات آن و ..... را عنوان نمودند.

وی در ادامه ضمن بیان این مطلب که اراده ما بر انجام قانون است: مشکلات موجود در امور اراضی شهرستان را با توجه به حجم بالای کار و کمبود امکانات جهت خدمات رسانی بهتر به ارباب رجوع را مطرح نمودند.

در پایان مهندس مرادمند ضمن تشکر از مهندس انصاری، حکم معاون رئیس سازمان به مدیریت شهرستان را با توجه به ظرفیت و پتانسیل ویژه موجود در شهرستان و  فرمانداری ویژه شهرستان در جهت استفاده حداکثری از ظرفیت های موجود به ایشان ابلاغ نمودند.

نظر شما درباره اين خبر:
  ارسال   صرفنظر  
بازگشت
اخبار شهرستان نجف آباد
RSS
 
11:51 --09/05/99 --
گزارش81 مورد پرونده در کمیسیون داخلی اموراراضی شهرستان
به نقل از مهندس قربانی رئیس اداره امور اراضی شهرستان نجف آبادکمیسیون بررسی پرونده های امور اراضی جهت بررسی پرونده های ارباب رجوع در امور اراضی با حضور رئیس اموراراضی و بقیه اعضا تشکیل گردید.
12:06 --08/05/99 --
ویدئوکنفرانس ترویج
به گزارش رئیس اداره ترویج شهرستان جلسه ویدئو کنفرانس روسای ادارات شهرستانها و مدیریت هماهنگی ترویج استان با حضور مدیر شهرستان و مسئول اداره ترویج شهرستان و کارشناس ترویج در تاریخ 99/5/8 دردفتر این مدیریت تشکیل گردید.دراین جلسه ارائه گزارش عملکرد سال 98 ترویج بعضعی ار شهرستانها ارائه گردید .
11:48 --08/05/99 --
گزارش خبری مرکز خرید گندم
به گزارش رئیس اداره تولیدات این شهرستان با پیگیریهای مستمر واطلاع رسانی کامل وجامع به گندمکاران شهرستان و هماهنگی با مرکز خرید گندم شهرستان و بانک عامل و پلیس راهور و تشکیل جلسات متعدد و مراجعات حضوری پرسنل اداره تولیدات گیاهی شهرستان به روستاهای تابعه مقدار 585 تن گندم بذری و 570 تن گندم نان از کشاورزان تحویل مرکز خرید گندم شهرستان گردید.
10:56 --04/05/99 --
طراحی و اجرای آبیاری تلفیقی قطره ای ، تیپ و کم فشار
به گزارش آقای مقدسی رئیس اداره آب وخاک و امورزیربنایی این شهرستان بمنظور افزایش ارتقاء سیستمهای نوین آبیاری و بهبود عملکرد و استفاده بهینه و حداکثری از منابع آب موجود این شهرستان و با عنایت به پیگیریها و تامین اعتبار بلاعوض و خودیاری باغداران منطقه ، عملیات طراحی و اجرای ابیاری تلفیقی قطره ای ، تیپ و کم فشار در شهرستان نجف آباد در مزرعه آقای مرتضی ایمانیان و شرکاء در سطح حدود 11 هکتار اجراء گردید.
11:03 --02/05/99 --
بررسی 121مورد پرونده در کمیسیون داخلی اموراراضی شهرستان
به نقل از مهندس قربانی رئیس اداره امور اراضی شهرستان نجف آباددر تاریخ پنج شنبه مورخ 99/5/2 کمیسیون بررسی پرونده های امور اراضی جهت بررسی پرونده های ارباب رجوع در امور اراضی با حضور رئیس اموراراضی و بقیه اعضا تشکیل گردید.
11:55 --01/05/99 --
سالروز نورانی ترین پیوند هستی مبارک
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
ورود |عضويت
  جستجو در اخبار
جستجو 

  نظرسنجي  
 
نظر شما در مورد پرتال جهاد کشاروزی نجف آباد چیست؟

 

تعداد جوابها : 329

عالی : 61%
خوب : 12%
متوسط : 3%
ضعیف : 25%

  ارسال  
  كاربران برخط  
 
كاربران فعال بازديد كنندگان فعال :
Visitors بازديد ها: 167
Members اعضاء: 0
مجموع كاربران مجموع: 167

بازديد ها بازديد ها :  
Visitors بازديد هاي كل: 1490156
Visitors بازديد هاي امروز: 562
Visitors بازديد هاي ديروز: 1329

فعال در اين زمان كاربران فعال:
Copyright (c) 1399/05/22 پرتال مديريت جهاد كشاورزی شهرستان نجف آباد
پرتال سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا