چهارشنبه 01 آبان ماه 1398
   

 

Module Border Module Border
  شرح خبر 
98/07/10

اجراي یک مورد حكم قلع و قمع مستحدثات غير مجاز


به گزارش مهندس قربانی رئیس اداره امور اراضی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان نجف آباد، در راستاي اجراي حكم قلع و قمع مستحدثات غير مجاز به مساحت 115 مترمربع واقع در اراضی گلدشت با حکم دادستان اجرا گرديد.

به گزارش مهندس قربانی رئیس اداره امور اراضی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان نجف آباد، در راستاي اجراي حكم قلع و قمع مستحدثات غير مجاز به مساحت 115 مترمربع واقع در اراضی گلدشت با حکم دادستان در روز پنجشنبه مورخ 7 / 7 / 98 حكم مذكور اجرا گرديد.

قربانی از عموم مردم درخواست کرد در شناسایی و جلوگیری از تغییر کاربری های غیر مجاز این مدیریت را یاری کنند و سامانه تلفنی 131 با هدف ارتباط مردمی برای اطلاع‌رسانی جهت پیشگیری و برخورد با ساخت و سازهای غیر مجاز در اراضی زراعی و باغی راه‌اندازی شده است که آماده دریافت هر گونه خبرها و اطلاعات مردمی در این خصوص است.

وی خاطر ‌نشان کرد: مقابله با تغییر کاربری زمین‌های کشاورزی مستلزم همکاری دیگر دستگاه‌های دولتی اعم از اداره مسکن و شهرسازی، اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای، بخشداریها و دهیاریها، شوراهای اسلامی روستاها و شهرداری است که از طریق  ارتقای سطح اطلاع رسانی و فرهنگ سازی توسط رسانه های جمعی مخصوصا صدا و سیما ، ائمه جمعه و سازمان های مردم نهاد غیر دولتی می توان مشارکت مردمی را در قبال جلوگیری از خرد شدن اراضی کشاورزی افزایش داد.

استفاده از اين خبر بدون ذكر منبع ممنوع است
نظرات شما
افزودن نظر شما
ارسال نظر
بازگشت
Module Border Module Border
ورود |عضويت
  كاربران برخط  
 
كاربران فعال بازديد كنندگان فعال :
Visitors بازديد ها: 101
Members اعضاء: 0
مجموع كاربران مجموع: 101

بازديد ها بازديد ها :  
Visitors بازديد هاي كل: 1187361
Visitors بازديد هاي امروز: 779
Visitors بازديد هاي ديروز: 982

فعال در اين زمان كاربران فعال:
Copyright (c) 1398/08/01 پرتال مديريت جهاد كشاورزی شهرستان نجف آباد
پرتال سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا