چهارشنبه 25 تیر ماه 1399
   

Module Border Module Border
  شرح خبر 
98/11/06

برگزاری دوره آموزشی تعمیر ماشنیهای ثابت کشاورزی


به گزارش رئیس اداره هماهنگی و ترویج کشاورزی شهرستان نجف آباد در تاریخ 6 بهمن ماه سال 1398 براي داوطلبان فراگير دوره سنجش و مهارت " تعمیر ماشینهای ثابت کشاورزی " در محل مدیریت جهاد کشاورزی نجف آباد برگزار گردید.

به گزارش مجید عابدینی رئیس اداره هماهنگی و ترویج کشاورزی شهرستان نجف آباد در تاریخ 6 بهمن ماه سال 1398 براي داوطلبان فراگير دوره سنجش و مهارت " تعمیر ماشینهای ثابت کشاورزی " در محل مدیریت جهاد کشاورزی نجف آباد (با برنامه ريزي و هماهنگي معاونت آموزشي مركز تحقيقات و آموزش استان اصفهان )برگزار گردید.

مدرس این دوره ي آموزشي، آقای مهندس سعادت کاظمی کارشناس ارشد مکانیزاسیون کشاورزی بود كه مطالب و سرفصل هاي اين مهارت را به نحو مطلوب و با بهره گيري از وسايل كمك آموزشي مانند power point و نمايش فيلم ارائه نمود و در انتها به بحث و تبادل نظر با فراگیران پرداخت و به سوالات مطروحه پاسخ گفت. شایان ذکر است که فراگیران در طول این دوره با آموزش نظری و عملیاتی تعمیر ماشینهای ثابت کشاورزی و حضور در کارگاه ماشین آلات کشاورزی و نهایتا" شرکت در آزمون پایان دوره، با کسب حد نصاب نمره، موفق به اخذ گواهینامه مهار ت حرفه ای کشاورزی شدند.

استفاده از اين خبر بدون ذكر منبع ممنوع است
نظرات شما
افزودن نظر شما
ارسال نظر
بازگشت
Module Border Module Border
ورود |عضويت
  كاربران برخط  
 
كاربران فعال بازديد كنندگان فعال :
Visitors بازديد ها: 132
Members اعضاء: 0
مجموع كاربران مجموع: 132

بازديد ها بازديد ها :  
Visitors بازديد هاي كل: 1444600
Visitors بازديد هاي امروز: 625
Visitors بازديد هاي ديروز: 1181

فعال در اين زمان كاربران فعال:
Copyright (c) 1399/04/25 پرتال مديريت جهاد كشاورزی شهرستان نجف آباد
پرتال سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا