جمعه 02 آبان ماه 1399
   

بیانیه توافق سطح خدمت

بیانیه توافق نامه سطح خدمات پرتال سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان

بازدید کننده محترم پرتال سازمان جهادکشاورزی استان اصفهان

بدینوسیله توافق نامه سطح خدمات پرتال سازمان جهادکشاورزی استان اصفهان را به اطلاع بازدیدکنندگان محترم میرساند:

1- بیانیه مربوط به ممنوعیت ها و محدودیت های احداث واحدهای جدید در بخش دام

الف- صدور مجوز و پروانه احداث پرواربندی صنعتی گوساله در برخی از استان ها مجاز و در برخی دیگر از جمله استان اصفهان بدلیل غیرفعال بودن بسیاری از ظرفیت های دامداری های موجود ، کماکان هیچگونه مجوزی صادر نخواهد گردید. (برای استان های مجاز تنها در صورت تأمین یک هکتار زمین زراعی آبی به ازای هر 10 رأس دام پرواری با تائید و نظر استان مربوطه امکان پذیز است)

ب- صدور مجوز و پروانه احداث واحد پرواربندی بره ، پرورش گوسفند داشتی و پرورش بز در استان مجاز می باشد. همچنین پرورش شتر ترجیحا در مناطق شمالی ، شرقی و مرکزی استان در صورت داشتن شرایط لازم در اولویت استان می باشد.

ج- صدور مجوز و پروانه احداث واحد گاوداری شیری بلامانع می باشد. (لیکن براساس سیاست استان و با توجه به خشکسالی های اخیر ، کمبود منابع آبی و نیز نیاز آبی بالا در گاو شیری 145 لیتر در زوز توصیه نمی گردد)

د- صدور مجوز و پروانه احداث مجتمع های پرواربندی و شیری توصیه نمی گردد. (با توجه به هزینه بر بودن ایجاد زیرساخت های لازم و عدم تأمین آب مورد نیاز مجتمع)

2- بیانیه ممنوعیت ها و محدودیت های احداث واحدهای جدید در بخش طیور

الف- صدور مجوز احداث و یا توسعه مزارع مرغ گوشتی ، مرغ تخمگذار و مادر تخمگذار مجاز نمی باشد.

ب- صدور مجوز احداث و یا توسعه مزارع مرغ مادر گوشتی و یا بوقلمون مادر صرفا جهت تکمیل زنجیره یکپارچه تولید (ایجاد شرکت زنجیره ای) و به منظور تأمین جوجه یکروزه گوشتی مورد نیاز زنجیره مجاز است.

ج- ایجاد واحد جدید بوقلمون گوشتی از محل ابطال پروانه های تأسیس و بهره برداری معتبر موجود طیور پس از تصویب در کمیسیون استانی و تائید معاونت امور تولیدات دامی وزارت و در ظرفیت 25 درصد از ظرفیت ابطال شده طیور صرفا جهت فارغ التحصیلان علوم دامی و یا افراد دارای سابقه فعالیت در پرورش بوقلمون گوشتی مجاز می باشد.

د- تغییر کاربری واحدهای طیور به مرغ گوشتی ، مرغ تخمگذار ، پولت ، مرغ مادر مجاز نمی باشد. لیکن تغییر کاربری واحدهای طیور به سایر ماکیان (بوقلمون ، کبک و بلدرچین) و نیز به مرغ بومی بلامانع می باشد.

3- بیانیه ممنوعیت ها و محدودیت های احداث واحدهای جدید در بخش شیلات و آبزیان

الف- با توجه به محدودیت تخصیص منابع آب جهت طرح های آبزی پروری در استان (با تاکید بر شهرستان های فریدونشهر و سمیرم) در صورت تخصیص آب و اخذ پاسخ مثبت کلیه استعلامات ، ممنوعیتی برای اجرای طرح های آبزی پروری وجود ندارد.

ب- برای مناطقی که تأمین آب از طریق پمپاژ آب زیرزمینی انجام می گیرد صدور مجوزهای آبزی پروری صرفا در استخرهای دومنظوره کشاورزی امکان پذیر است و به منظور بهره برداری بهینه از منابع آبی خرد ، احداث استخرهای یک منظوره (فقط پرورش ماهی) در این بخش دارای محدودیت می باشد.

4- این پرتال به امکان ثبت و پیگیری درخواست ها و شکایات و پیشنهادات شما متقاضیان گرامی از طریق منوی «طرح تکریم ارباب رجوع و شکایات» در صفحه اصلی و همچنین در منوی مدیریت ها ، قسمت مدیریت بازرسی و پاسخگویی شکایات مجهز می باشد که پس از تکمیل فرآیند ارائه درخواست یا شکایت کد رهگیری صادر خواهد شد.

5- ارتباط با مدیران سازمان از طریق ارسال ایمیل شخصی و یا شماره تماس مدیران ، در صفحه درباره سازمان و معرفی مدیران و همچنین در منوهای واحدهای سازمانی در پرتال قابل دسترسی می باشد.

6- ارتباط با سایر کارشناسان و همکاران سازمان از طریق ایمیل شخصی و شماره تلفن داخلی در صفحه درباره ما ، در لینک اطلاعات تماس با کارکنان سازمان ، قابل دسترس می باشد.

7- حفاظت از حریم خصوصی و اطلاعات شخصی کلیه افراد و بازدیدکنندگان پرتال سازمان جهادکشاورزی استان اصفهان از وظایف سازمان می­باشد لذا اطلاعات شخصی کاربران در اختیار عموم و افراد غیر مسئول و غیرمرتبط قرار نخواهد گرفت.

8- امنیت اطلاعات این پرتال توسط توسعه دهنده پزتال سازمان جهادکشاورزی استان اصفهان تامین می­شود.

9- پرتال سازمان جهادکشاورزی استان اصفهان به طور تمام وقت در دسترس متقاضیان بوده و در صورت بروز هر گونه نقص و اشکال فنی ، به کاربران اطلاع رسانی خواهد شد.

10- پرتال سازمان جهادکشاورزی استان اصفهان امکان ارسال پیامک را برای کاربرانی که فرم مربوط به درخواست ارسال پیامک موجود در صفحه اصلی پرتال سازمان را پر کرده و ارسال نمایند فراهم نموده است.

11- پرتال سازمان جهادکشاورزی استان اصفهان در لینک اطلاعیه ها (که در وسط صفحه اصلی پرتال سازمان قرار دارد) هر نوع توافقی را بصورت یک اطلاعیه به اطلاع عموم می رساند.

12- در پرتال سازمان لینک هائی به سایت های دیگر وجود دارد که مطالب آن تحت کنترل و نظارت ما نیست و سازمان جهادکشاورزی مسئولیتی در قبال محتوای آن سایت ها ندارد.

13- در پرتال سازمان ، امکان درج نظرات مخاطبان در زیر هر یک از خبرها فراهم شده است.

14- پرتال سازمان ، به صورت تمام وقت و در طول هفته در دسترس متقاضیان محترم می باشد و در صورت بروز هر گونه اشکال و نقص فنی ، به مخاطبان اطلاع رسانی می نماید.

15- تمامی تغییرات و بروز رسانی پرتال سازمان بدون خارج شدن پرتال از دسترس عموم خواهد بود.ورود |عضويت
  كاربران برخط  
 
كاربران فعال بازديد كنندگان فعال :
Visitors بازديد ها: 165
Members اعضاء: 0
مجموع كاربران مجموع: 165

بازديد ها بازديد ها :  
Visitors بازديد هاي كل: 1579364
Visitors بازديد هاي امروز: 645
Visitors بازديد هاي ديروز: 1444

فعال در اين زمان كاربران فعال:
Copyright (c) 1399/08/02 پرتال مديريت جهاد كشاورزی شهرستان نجف آباد
پرتال سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا