يكشنبه 04 مهر ماه 1400
   
اطلاعیه ها
 
 
 
ويرايش
پنجشنبه 24 بهمن ماه 1399
قابل توجه تولیدکنندگان و عرضه کنندگان نهال در راستای تولید قانونمند و ارائه نهال سالم و به منظور جلوگیری از اشاعه آفات و بیماری های نباتی و ایجاد خسارت های غیرقابل جبران برای باغداران و براساس ماده 7 قانون ثبت ارقام و گواهی بذر نهال مصوب مجلس شورای اسلامی ، تولید و عرضه نهال بدون مجوز ممنوع می باشد.  
 
قابل توجه کشاورزان گرامی:
جهت جلوگیری از آلودگی محصول پسته به قارچ آفلاتوکسین راهکارهای ارائه شده شامل   بيشتر...
 
 
بیماری آنفولانزای فوق حاد پرندگان
برای پیشگیری از ابتلای پرندگان خود به بیماری آنفولانزای فوق حاد   بيشتر...
توصیه ها
قابل توجه باغداران محترم - شهریور ماه 1400
با توجه به شروع فصل پاییز و با عنایت به برداشت محصولات باغی از درختان میوه به اطلاع باغداران محترم می رساند جهت تقویت درختان میوه قبل از برگریزان درختان از محلول فروت ست استفاده نمایند.  

کشاورزان عزیز - شهریور 1400
کشاورزان عزیز با راه اندازي سامانه پيام كوتاه ثبت كود توسط موسسه تحقيقات خاك و آب، خريداران انواع مواد كودي براي اطمينان از اصالت كودهاي خريداري شده مي توانند شماره ثبت برچسب روي بسته كود را به شماره 3000646424 پيامك نمايند.  

قابل توجه دامداران عزیز - مرداد ماه 1400
قابل توجه دامداران عزیز ضروریست قبل از هرگونه نقل و انتقال دام زنده نسبت به دریافت مجوز از شبکه دامپزشکی شهرستان اقدام نمایید.  

قابل توجه دامداران عزیز - خرداد ماه 1400
قابل توجه دامداران عزیز با توجه به هویت گذاری و پلاک کوبی دام ضروریت دامداران هر چه سریعتر به شرکت تعاونی دامداران مراجعه فرمایند.  

باغداران گرامی - اردیبهشت 1400
باغداران گرامی جهت کنترل آفت زنبور مغزخوار بادام بهترین روش، جمع آوری و سوزاندن بادام های آلوده می باشد. لذا برای کنترل این آفت ضروری است هرچه سریعتر به صورت عمومی و همگانی اقدام به جمع آوری بادام های آلوده از باغات و سوزاندن آن ها نمایید.  

علاقمندان به اجرای طرح پرورش ماهی- اسفند 1399
با توجه به نزدیک شدن فصل شروع کشاورزی وکشت های بهاره وامکان استفاده دومنظوره از استخرهای ذخیره آب وهمچنین ارتقاء آب کشاورزی، بدینوسیله باطلاع مالکان این گونه استخرهاجهت ماهیدار نمودن و رهاسازی بچه ماهیان کرمابی شامل کپور معمولی و کپور علفخوار(ماهی سفید پرورشی) می رساند از تاریخ 15/12/1398 توزیع بچه ماهی در استان شروع خواهد شد لذا کشاورزان علاقمند به اجرای طرح پرورش ماهی در استخرهای ذخیره آب کشاورزی ویا آموزش و کسب اطلاعات لازم در اسرع وقت به مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان نجف آباد (واحد شیلات وآبزیان) مراجعه نمایید.  

قابل توجه تولیدکنندگان و عرضه کنندگان نهال -بهمن ماه 1399
در راستای تولید قانونمند و ارائه نهال سالم و به منظور جلوگیری از اشاعه آفات و بیماری های نباتی و ایجاد خسارت های غیرقابل جبران برای باغداران و براساس ماده 7 قانون ثبت ارقام و گواهی بذر نهال مصوب مجلس شورای اسلامی ، تولید و عرضه نهال بدون مجوز ممنوع می باشد.  

ورود |عضويت
  كاربران برخط  
 
كاربران فعال بازديد كنندگان فعال :
Visitors بازديد ها: 69
Members اعضاء: 1
مجموع كاربران مجموع: 70

بازديد ها بازديد ها :  
Visitors بازديد هاي كل: 1887091
Visitors بازديد هاي امروز: 374
Visitors بازديد هاي ديروز: 1316

فعال در اين زمان كاربران فعال:
01: agri-najafabad
Copyright (c) 1400/07/04 پرتال مديريت جهاد كشاورزی شهرستان نجف آباد
پرتال سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا